Блог

Зародження і смерть бульбашкового всесвіту :)

Всього лише рандомний бульбашки створені за допомогою SCSS (Sassy CSS) і трохи CSS трансформацій створюють, можна сказати, фатальну картину, що складається з «зародження» і «смерті» всесвіту з бульбашок :).В принципі, трохи попрацювавши над стилізацією і додавши стилізований фон, можна було б домогтися досить реалістичної картини, ну звичайно реалістичною щодо стилістичного сприйняття веб-дизайнера.

* Найкраще виглядає в хромі, в інших браузерах може «лагати».

Як код реалізації прикладу, наведу скомпільовані файли, а так же вихідні, щоб було краще зрозуміло, як просто насправді влаштований цей чудовий приклад. Так само хотілося б додати, що принаймні вся друга половина 2015 року та відповідно початок 2016 року пройшли в світі веб дизайну під егідою роботи з псевдо 3D, як з використанням ДжаваСкрипт (JS), так і без нього.

Ну і відповідно не перестає дивувати той факт – яке розмаїття рішень відкривається перед лицем сучасного веб дизайнера. Поки тільки йде освоєння можливостей і, якщо хочете, то творче усвідомлення підходів. Можна навіть сказати, що з’являється новий напрямок в веб дизайні, якиий вже, мабуть, ближче до мистецтва, ніж до простої «цехової» роботи і вже точно нескінченно далекий від застарілого слова «верстальник».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *