Блог

Добра така відьмочка SVG + CSS

Пропоную вашій увазі приклад реалізації зображення засобами верстки SVG + CSS

Ось наразі подивився фільм Макбет (Macbeth, 2015) за однойменною п’єсою У. Шекспіра. Де, як відомо, не останню роль відіграють відьми.

Так, що ось якось фільм навіяв. Але тут добра така відьмочка: D

Якщо говорити про фільм, саме як про фільм – то вийшло на мій погляд просто чудово. Гра акторів на висоті, головна роль виконана ну дуже реалістично. Зазвичай театральні постановки в кінематографі виглядають дуже посередньо, але багато останніх фільми, в основі яких саме театральні постановки (тут вам і специфічна акторська гра, та й чорт його знає, я не фахівець, багато у них своєї специфіки) в загалі, фільми з такою основою були серйозно перероблені в останні роки і їх стало цікаво дивитися.

Що до самої історії викладеної в Макбете, ну що тут скажеш, коротко можна викласти якось так:

Жив собі доброї душі король шотландський, який руками Макбета тільки-тільки розправився зі своїми ворогами (по доброму так розправився), як тут його зрадив його самий довірений васал і сівши на трон збожеволів. Тут нізвідки не візьмись, з’явилися доблесні «брати» шотландців англійці і відновили «справедливість». Приблизно такого ж роду і змісту байки любить розповідати і наш північний сусід: “до влади на території бідної України прийшли фашисти, людожери, бандерівці, а доблесні російсько/Удмуртської/чеченські терористи, з ім’ям # сталіна # дедавоевалія на устах – врятують Україну” – загалом, якийсь такий бред, але раз підписано «У. Шекспір​​» – значить класика, а не якась там белетристика про новоху..ссосію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *