Блог

Зошит для заміток на ангуляр

Пропоную вашій увазі приклад реалізації сторінки стилізованій під шкільний зошит з можливістю писати на цьому самому тетрадном аркуші за допомогою концепції Біндінга в AngularJS.

Скевоморфізм, як явище, постійно буде домагатися увірватися в світ веб-а. Якщо хто не знає, то скеоморфізм – це спроба впихнути в веб світ речі зі звичного нам фізичного світу.

Цілком можливо, що я не маю рації і навіть, швидше за все, що це саме так бо прав я буваю рідко, але мені видається, що, принаймні, в доступному для огляду десятилітті весь світ веб дизайну буде крутитися навколо парадигми – то відмови від скеоморфізма, то повернення до нього. Хоча в глобальному тренді, напевно, буде домінувати постійний відхід в область якихось абстрактних образів і ідей, але поки що чітко не сформованих. Прикладом тенденції різкого відходу може служити повальна захопленість, так званим, Флет (Flat) стилем, так само примітно, як швидко ця стилістика зникла і залишилася тільки на задвірках.

Загалом пропоную вашій увазі приклад реалізації сторінки стилізованій під шкільний зошит з можливістю писати на цьому самому тетрадном аркуші за допомогою концепції Біндінга в AngularJS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *